alarab
04 اسفند 1401 - 14:12

زیباسازی و نورپردازی یکی از اولویت های مدیریت شهری تبریز

تبریز- شهردار تبریز با بیان اینکه زیباسازی در تبریز مورد غفلت واقع شده است گفت:سال ۱۴۰۲، سال زیباسازی و نورپردازی برای تبریز خواهد بود و این موضوع یک اولویت است.

به گزارش خبرگزاری مهر، یعقوب هوشیار در چهارمین قرار خدمت از سومین دور قرارهای خدمت شهرداری تبریز در منطقه ۳ ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، ولادت امام سجاد (ع) اظهار کرد: از مجموعه رسانه‌های محلی تبریز که مشکلات شهری را برای برنامه ریزی مدیران شهری گزارش می‌کنند، قدردانی می‌کنم چرا که معتقدم رسانه‌ها یکی از ارکان اصلی توسعه برای کلانشهرها هستند.

وی با بیان اینکه منطقه ۳ در سال‌جاری عملکرد خوبی در حوزه خدمات شهری داشت، ولی با بهره گیری از ظرفیت‌های بالقوه می‌توان در سال آینده عملکرد خود را بهبود بخشد، تصریح کرد: ناحیه‌محوری بخشی از مشکلات موجود در حوزه خدمات شهری را حل خواهد کرد.

شهردار تبریز با اشاره به اینکه زیباسازی یکی از موضوعات مهمی است که در تبریز مورد غفلت واقع شده است، ابراز کرد: از هفته جاری اقدامات اولیه در این مورد آغاز شده و محوریت برنامه‌های عمرانی سال آینده تبریز توجه به مقوله زیباسازی خواهد بود.

هوشیار با بیان اینکه در چند ماه آینده تبریز میزبان گردشگران و میهمانان زیادی خواهد بود، خاطر نشان کرد: این موضوع مد نظر شهرداران مناطق دهگانه و مدیران سازمان‌ها قرار گیرد تا در حوزه نورپردازی و زیباسازی گام‌های مؤثری برداشته شود.

وی گفت: همچنین پیوست زیباسازی در یک ماه آینده به شورای اسلامی شهر ارائه شده و با برنامه ریزی دقیق شاهد تحول در حوزه زیباسازی خواهیم بود.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1052560