alarab
10 بهمن 1401 - 22:50

نشست مجمع نمایندگان گلستان با وزیر ورزش و جوانان/ حضور پررنگ گلستانی ها در رشته های مختلف

استاندار گلستان گفت: ورزشکار گلستان در رشته‌های مختلف عضو تیم ملی هستند و این موفقیت‌ها در تمام رده‌های سنی در استان وجود دارد. در بخش بانوان نیز استعدادهای بسیار خوبی داریم که در لیگ‌های کشوری و تیم‌های ملی مشغول به فعالیت هستند.

به گزارش خبرگزاری فارس از گلستان، اعضای مجمع نمایندگان استان گلستان در مجلس شورای اسلامی با حضور در وزارت ورزش و جوانان طی نشستی با حمید سجادی به بیان مشکلات و مسائل این استان پرداختند.

علی محمد زنگانه استاندار گلستان در این جلسه اظهار داشت:  ۱۵۰ ورزشکار این استان در رشته‌های مختلف عضو تیم ملی هستند و این موفقیت‌ها در تمام رده‌های سنی در استان وجود دارد. در بخش بانوان نیز استعدادهای بسیار خوبی داریم که در لیگ‌های کشوری و تیم‌های ملی مشغول به فعالیت هستند.

زنگانه با قدردانی از حمایت های وزارت ورزش و جوانان در دولت سیزدهم افزود: تلاش همه مسئولین استان این است که در خدمت ورزشکاران گلستانی باشیم.

استاندار گلستان تصریح کرد: از وزیر و معاونین وزارت ورزش و جوانان تقاضا داریم ترتیبی اتخاذ کنند که مصوبات سفر ریاست جمهوری به استان اختصاص داده شود تا بتوانیم پروژه‌های نیمه تمام را تکمیل کنیم و گام موثری برای توسعه ورزش استان برداریم.

زنگانه خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه ۵۰ هیات استانی و ۶۷۰ هیات شهرستانی در گلستان مشغول به فعالیت هستند گزارش ارائه شده از عملکرد هیات‌ها خیره کننده بوده است. تحرک بسیار خوبی در ورزش استان گلستان در دولت سیزدهم آغاز شده است و امیدواریم که رشته‌های ورزشی استان همچون گذشته بتوانند در سطح اول کشور باشند.

در این نشست قاسم علی برزمینی، مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان گفت: ٢٣ نفر از قهرمانان گلستانی جذب دستگاههای اجرایی شدند.

وی افزود: کسب ۶۳ مدال آسیای و جهانی در ۱۰ ماه گذشته توسط ورزشکاران گلستانی گواه این موضوع است که ورزش جایگاه ویژه‌ای در استان گلستان دارد.

انتهای پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1008766